Tak musze:).
OpenGL jest jednym ze sposobow wykorzystania akceleratora 3D. Bardzo polubilem to API i nie widze powodu dla ktorego mialbym sie przesiadac na cokolwiek innego. Skoro AmigaClassic umozliwiala mi zabawe w OpenGL z wykorzystaniem akceleratora 3D to Pegasos z sensownym procesorem, swietnym akceleratorem, szybka pamiecia, systemem pod PPC powinien tym bardziej.
Co ciekawe - podobno ostatnie nasze wypociny pod MiniGL+WarpOS dzialaja na klasycznej AmidzePPC z MorphOS i Permedia2. Niestety na Meetingu stanowczo nas zapewniono, ze na tamtych maszynach nie ma najnowszej wersji MOSa i Warp3D na 100% nie ruszy. Hmmm... bic sie nie bedziemy ale mimo wszytsko chcielismy to sprawdzic. Niestety nie bylo nam to dane. Na 4 godziny przed wyjazdem rozleciala sie nam calkowicie Amiga wiec nie mielismy mozliwosci nagrania sobie dema na plyte. Na Meetingu nie bylo Voodoo3, a jak je przyniesiono to chcielismy sciagnac demo z sieci. Niestety siec byla tylko przez chwile, bo jak sie okazalo nikt nie potrafi obslugiwac AmiTCP/IP:). Mielismy dysk ze soba i w koncu udalo sie znalezc kogos z nagrywarka (dzieki). Plyta CD-RW nie chciala chodzic ale ktos bardzo uczynny (dzieki) pozyczyl nam swoja. Jak mielismy wreszcie demo na plycie to okazalo sie, ze jedynego Pegasosa z Voodoo3 juz zabrano:(. Tak wiec nie potrafie powiedziec czy te smieszne rzeczy ktore robimy chodza na Pegasosie:(. Szkoda, bo to byla niepowtarzalna szansa na sprawdzenie...
Podsumowujac - takiego splotu niesprzyjajacych okolicznosci nie mielismy chyba nigdy. W tej chwili nie mam nawet AmigiClassic i nawet nie potrafie ustalic co sie w niej zwalilo w tak "odpowiednim" momencie. Wiecej wole sie nie wypowiadac na temat Meetingu, bo jestem tak wkurzony zwalonym sprzetem, ze az kipie i moglbym nagadac glupot...;)
Imię i nazwisko bądź ksywa:
Twój aktualny e-mail (opcja):
Publikowanie adresu e-mail:
Kodowanie:
Temat (tylko z sensem):
WAŻNE: Jeśli chcesz umieścić w swoim komentarzu cytat (czy to poprzednika czy jakikolwiek inny)
użyj taga <CYTAT> przed komentarzem, zaś </CYTAT> na koniec komentarza. To zagwarantuje
późniejszy poprawny podział tekstu przy wyświetlaniu.
Treść komentarza
Tagi HTML dozwolone w treści komentarza:
<CYTAT>
<b>
<i>
<br>
<p>
<a>
<ol>
<ul>
<li>
<pre>
<tt>
Kazdy wprowadzony ENTER (nowa linia) zostanie automatycznie zamieniony
na odpowiadajacy mu tag <BR> wymuszajacy przejscie do nowej linii.
Sugerujemy zatem pisac "jak leci", a ENTERy wstawiac by oddzielic
poszczegolne paragrafy.
Powiadamianie:
Nie wysyłaj tego samego komentarza więcej niż RAZ!!
Kliknij na gadżecie "Wyślij" i spokojnie poczekaj! Jeśli wyślesz swój komentarz
wielokrotnie, zostanie on od razu automatycznie skasowany.
Częściowe informacje na temat adresu z którego wysyłasz ten komentarz zostaną umieszczone na stronach serwisu wraz z Twoim komentarzem.